Народний депутат від фракції Голос, секретар комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко в інтерв’ю Radio NV прокоментував звинувачення колишнього головного сержанта 47-ї ОМБр Валерія Маркуса на адресу заступника командира бригади Івана Шаламаги.

«Я скажу так: ми маємо розуміти, що дві людини, які були на одному полі бою, будуть бачити ситуацію по-різному і можуть звинувачувати одне одного в тому, що хтось все зробив не так. І ти ніколи не знайдеш правду, коли вони разом не сядуть і не почнуть розповідати. Часто в когось є якісь образи одне на одного», — заявив Костенко.

За словами нардепа, він не знає конкретно, що відбулось між Маркусом і Шаламагою, тому не хотів би коментувати «особисті речі, які відбулись між сержантами і командирами».

«Я знаю, що Маркус був хороший сержант, я знаю, що там і офіцери були хороші в 47-й бригаді, і вона зараз легендарно воює. Тому обговорювати питання того, хто там має рацію, хто ні, — це вони між собою хай вирішать. І точно це не потрібно виносити в медійну площину, для того, аби поливати брудом одне одного», — додав Костенко.

Також він сказав, що пояснювати, хто що робить правильно або неправильно, мають Збройні сили, бригади та МПЗ (морально-психологічне забезпечення).