Сьогодні, 15 червня, у Брюсселі розпочалося чергове засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн».

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

«Рамштайн-13. Мій день розпочався із зустрічі з моїм колегою та великим другом Ллойдом Остіном III. Сьогодні понад 50 країн стоять пліч-о-пліч з Україною в цій нічим неспровокованій війні, розпочатій росією. Дякую за ваше лідерство, і дякую всім нашим друзям та партнерам за вашу непохитну підтримку», – написав міністр оборони.

Міністр оборони США, у свою чергу, обіцяв продовжувати підтримувати Україну «стільки, скільки потрібно».