Президент США Дональд Трамп заявив, що російський диктатор Володимир Путін був радий провести зустріч в будь-якому іншому місці. За його словами, інформація у ЗМІ про його «поразку» є неправдивою.

Про це Дональд Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social, передають Новини.LIVE.

«Фейкові новини вже три дні твердять, що я зазнав «великої поразки», дозволивши президенту РФ Володимиру Путіну провести великий саміт у Сполучених Штатах. Насправді він би із задоволенням провів цю зустріч деінде, окрім США, і фейкові новини це знають», ‒ написав Трамп.

Він вважає, що демократичні ЗМІ критикувала б його рішення, незалежно від місця проведення переговорів з Путіним. Крім того, американський лідер звинуватив своїх опонентів у «спробах посіяти хаос у Вашингтоні та інших містах».