Вихід Сил оборони з Донбасу не відновить мир, а лише створить загрозу для інших українських міст.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню Le Point.

“Якщо завтра Україна якимось чином вийшла б з Донбасу, чого не станеться, ми б відкрили для Путіна незахищений простір біля Харкова та промислового центру Дніпра. Це дало б йому нові можливості для наступу”, — підкреслив глава держави.