Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Однією з тем дискусії стала ситуація на фронті.

Про це пише РБК-Україна.

За словами головнокомандувача, під час переговорів з Міллі він детально зупинився на питанні оборонних потреб України. Сторони обговорили постачання боєприпасів та техніки.

«Вказав на необхідність посилення можливостей системи протиповітряної оборони. Розповів генералу Міллі про ситуацію на полі бою. Домовилися продовжувати діалог та спільну роботу», – додав Залужний.

Він також зазначив, що вдячний президенту США Джо Байдену, генералу та всьому американському народу за підтримку України.

У виданні нагадали, що попередня розмова Залужного з Міллі відбулася 9 березня.