Українці переведуть стрілки годинників на зимовий час 26 жовтня 2025 року о 4:00 ранку — на одну годину назад.

Про це повідомляє ТСН.ua.

Сучасні електронні пристрої роблять це автоматично.

Нагадаємо, що ще торік у Верховній Раді підтримали законопроєкт про скасування переведення годинників і залишення «київського» зимового часу.

Однак президент його не підписав, тож перехід на зимовий і літній час залишається чинним.