Російські окупаційні війська обстріляли ракетами С-300 Київський район Харкова.Внаслідок обстрілу пошкоджено адміністративні приміщення підприємства, потерпілих немає.

Про це повідомив начальник ГУ Нацполіції в Харківській області Володимир Тимошко, передає Укрінформ.

«На щастя, люди не постраждали. Було 2-3 прильоти ракет С-300. Постраждали адміністративні приміщення», – сказав керівник обласної поліції.

Тимошко зауважив, що ворог б'є по місту хаотично.

«Вони стріляють по районах, де відсутні військові об’єкти, взагалі військові чи тероборона. На мій погляд, удари завдаються з метою просто завдати болю, щоб було більше жертв», – сказав начальник ГУНП.

Він зазначив, що війська рф використовують переважно старе озброєння, найчастіше по Харкову запускають перероблені С-300, напередодні використали гармати «Піон».

«Це дуже-дуже неточна зброя. Вони якщо й ціляться кудись, то воно може прилетіти куди завгодно. Вчора були «Піони», розліт був, мабуть, на десяток кілометрів, дуже великий розліт снарядів по центру міста. На жаль, у зв’язку з цим маємо значну кількість потерпілих і вбитих серед мирного населення», – сказав Тимошко.

Крім того, він додав, що ворог часто використовує для обстрілівХарковакасетними снарядами «Урагани».

За інформацією Тимошка, найскладніша ситуація в смт Золочів, яке межує з Дергачівщиною.

«Золочів зазнає обстрілів щоденно по декілька разів. Ми постійно маємо загиблих і поранених», – сказав керівник обласної поліції.