У місті Рожище на Волині водій маршрутного автобуса відмовився везти військовослужбовця.
Про це розповіла волонтерка Альона Сокол-Сус, передає RegioNews.
За словами жінки, йдеться про її сусіда-військовослужбовця. Він був у відпустці, а зараз повертається у зону бойових дій – на Запорізькому напрямку. Перш ніж їхати на фронт, чоловікові потрібно було поїхати в Луцьк та відмітитися в ТЦК.
Альона Сокол-Сус каже, що зупинила потрібну маршрутку, яка проїжджала повз її авто. Водій зупинив автобус, але коли з автівки вийшов чоловік у військовій формі, водій просто поїхав геть, показуючи жестом, що немає вільних місць.
Волонтерка припустила, що водій не хотів брати пасажира, оскільки військові не платять за проїзд.
«Мені тільки цікаво, а ті пасажири, котрі сиділи в маршрутці, хтось сказав, що він ган*он? Хтось сказав йому зупинитися, бо військовий їде на війну, с*ка, щоб вас захистити?», – риторично запитала жінка.




