Вночі 3 вересня російські окупанти направили ракети у бік Дніпра.

Як повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, російські війська атакували область крилатими ракетами, «Градами» та важкою артилерією.

У Дніпровському районі ЗСУ збили усі п’ять російських ракет, які ворог направив на Дніпро. Падіння уламків спричинило кілька пожеж. Полум’я пожежники загасили, ніхто не постраждав.

По Нікопольському району завдали ударів російські «Гради» та важка артилерія. Минулося без загиблих та поранених. У Нікополі без руйнувань. У Марганці понівечено кілька будинків, господарських будівель, автомобілів та газопроводів.

У Криворізькому районі під ворожий вогонь потрапила Широківська громада. Є руйнація приватних будинків. Люди неушкоджені.