Вночі 2 вересня російські війська завдали удару по одному з районів Харкова.

Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.

«Вночі був приліт по Холодногірському району міста. Попередньо без жертв, постраждали чотири автомобілі. Зранку рятувальники перевірятимуть територію, що прилягає до місця прильоту», – повідомив міський голова.