Український стендап-комік Антон Тимошенко в травні провів 37 виступів у 29 європейських містах повністю благодійного туру, зібравши рекордних 20 мільйонів гривень для українських військ.
Про це повідомив стендап-комік.
За його словами, усі зібрані кошти, а саме 20 055 860 гривень, підуть на підтримку ЗСУ.
Тимошенко продав близько тисячі лотів на благодійних аукціонах, а зібрана сума вдвічі перевищила результат його торішнього туру США та Канадою, де вдалося зібрати понад 11 мільйонів гривень. Тур тривав півтора місяця та охопив майже всю Європу й Британію.
Тепер Тимошенко повернувся до України. У серпні на сайті коміка з’явиться запис нового сольного виступу за матеріалами цього туру.






