Всі «націоналізовані» бойовиками металургійні підприємства майже повністю позбавлені ринків збуту. Якщо вугілля ще вдається продавати до Туреччини та Європи (під виглядом російського й за зниженими цінами), то металургійна промисловість самопроголошених республік перебуває у стані глибокої кризи.
Неоднозначну реакцію у проросійських сил викликала передача заводу «Силур» (Харцизьк, окупована частина Донеччини) із державної власності до рук приватних осіб. Цей відчайдушний крок спрямований на пошук нових ринків збуту. Однак адепт Кремля Євгеній Тинянський висловив сумнів щодо ефективності такого рішення.
Існує ймовірність того, що ще радянський завод буде знищено заради цінних вторинних ресурсів та металолому. Також відомо, що серед лідерів ОРДЛО поширена практика дерибану російських дотацій, виділених для роботи підприємств. Один з учасників інтернет-перепалки розповів про розграбунок російських дотацій на прикладі донецького та юзівського металургійних заводів: «Кошти, виділені Москвою для роботи філіалу №1 ДМЗ, можна спокійно покласти собі до кишені, що і роблять пан Пашко разом з паном Міньсковським…»
Нагадаємо, що 28 липня поточного року було здійснене чергове захоплення заводу «Силур». Про це повідомив «Патріот Донбасу».
Також стало відомо, що 6 серпня 2019 року голова окупаційної міської адміністрації Харцизька Вікторія Жукова представила нового директора заводу «Силур».
Слідкуйте за актуальними новинами в Україні та світі разом з «ГРУПА ПАТРІОТ»
Швидко та зручно отримуйте новини в нашому Telegram каналі!