Третій президент України Віктор Ющенко привітав українців з Днем незалежності, опублікувавши звернення на своїй сторінці у Facebook.
«Сьогодні ми вшановуємо найбільше творіння української нації – незалежну і вільну Українську державу. 34 роки тому ми утвердили своє право бути господарями у власному домі», – йдеться у повідомленні.
Ющенко підкреслив, що пишається нацією, до якої має честь належати.
«Нам вистачило сили і єдності зробити цей незворотний крок. Ми обрали державність як призначення для своєї землі і як талан для кожного з нас. Наш вибір не міг бути інакшим, бо за плечима стоять наші великі предки», – додав він.
Третій президент висловив слова підтримки співвітчизникам та побажав щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні.





