Воїни 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ продовжують успішно знищувати бронетанкову техніку та живу силу російських окупантів на одному з найважливіших напрямків.
Про це повідомили у прес-службі Десантно-штурмових військ ЗСУ.
«На відео зафіксовано спільну та злагоджену філігранну роботу артилеристів-десантників та приданого артилерійського підрозділу. В результаті – знищено два танка разом з екіпажами. Також під час вогневого контакту було знищено декілька російських окупантів», – йдеться у повідомленні.





