За міжнародним досвідом сучасних воєнних конфліктів, одним з перспективних напрямків ведення бойових дій є залучення різноманітних наземних дистанційно керованих (роботизованих) комплексів.
Про це повідомляє Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації ОВТ у Фейсбуці.
Зазначається, що випробувальна бригада інституту провела практичні дослідні випробування дистанційно-керованої платформи Camel.
«За міжнародним досвідом сучасних воєнних конфліктів, одним з перспективних напрямків ведення бойових дій є залучення різноманітних наземних дистанційно керованих (роботизованих) комплексів. В цьому напрямку, силами ДНДІ ВС ОВТ проводяться роботи з дослідження даного типу техніки яка виробляється вітчизняними компаніями», – йдеться в повідомленні.
Платформа – безпілотний наземний апарат, призначений для участі у проведенні розвідувальних операцій, виявлення та знищення живої сили та легко броньованих цілей противника, супроводження розвідувальних груп, перевезення та доставки військового вантажу на лінію зіткнення (у небезпечні зони). Він також може використовуватись у випадку ведення ворожого вогню як прикриття для відходу особового складу або евакуації поранених.
Нагадаємо. Кілька місяців тому Roboneers провела випробування роботизованої платформи Camel у версії для жаркого клімату в інтересах іноземного замовника. Під час випробувань можливості машини перевіряли в умовах піщаної місцевості та тестували в тепловій камері.
Швидко та зручно отримуйте новини в нашому Telegram каналі!