Керівник Запорізької ОВА Олександр Старух повідомив, що через дії окупантів в області розгорнули навчання з підготовки лікування пацієнтів з радіаційними ураженням, вже відкрили медичне відділення.
Про це повідомив Старух уTelegram
"Стартувала серія навчань, аби перевірити можливості спеціальних служб. Сьогодні на базі одного з медичних закладів розгорнули переобладнане відділення на тридцять ліжок для лікування пацієнтів з радіаційним ураженням. За потреби маємо можливість розгорнути більше ліжко-місць", – сказав він.
Очільник області зауважив, що відділення створено у відповідь на радіаційні ризики через дії окупантів. Воно може бути використане першочергово.
Старух додав, що міжнародні партнери допомагають покращувати медичну базу області.





