Російські військові у неділю, 12 березня, вчергове обстріляли Слов'янськ. Внаслідок ворожої атаки пошкоджено залізничну колію.
Про це повідомляєкерівник Слов'янської міської військово-цивільної адміністраціїВадим Лях.
Він також зазначив, що через обстріл пошкоджено контактну електромережу.
На щастя, обійшлося без загиблих.







