Сьогодні вночі під обстріли армії російського агресора потрапили лікувальні заклади та житлові будинки у Миколаєві.
Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.
Він зазначив, що наразі на місцях працюють комунальники та аварійні бригади. Є пошкодження електромережі та водопроводу.
"Збираємо детальну інформацію про наслідки обстрілів. Подробиці повідомлю вам згодом", – додав очільник міста.





