У Херсоні виявили тіла ще двох людей, які потонули через підрив росіянами Каховської ГЕС.

Про це повідомляєглава Херсонської ОВАОлександр Прокудін.

"Через підтоплення Херсона загинули ще двоє мирних людей. Сьогодні в одному з районів міста виявили утопленими невідому жінку та 50-річного чоловіка", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загалом нині відомо про 10 загиблих через підрив російською армією дамби Каховської ГЕС. Ще 20 осіб – поранені, серед них 5 поліцейських та 2 рятувальників.

"Безвісти зниклими вважаються 35 людей, серед них семеро дітей", – додав Прокудін.