Напередодні, 9 грудня 2024 року, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зустрівся із обраним президентом США Дональдом Трампом.

Про це Орбан повідомив у соцмережі X.

За його словами, зустріч відбулася у Флориді.

На зустрічі також були присутні Майк Волц, якого Трамп має намір призначити на посаду свого радника з нацбезпеки, та мільярдер Ілон Маск, який стане співголовою “Департаменту ефективності уряду”.

“США сьогодні. Майбутнє почалося! День у Мар-а-Лаго з Дональдом Трампом, Ілоном Маском і Майком Волцом”,  – зазначив Орбан. 

Жодних деталей щодо зустрічі він не повідомив.