Третій президент України Віктор Ющенко разом з українцями Азербайджану вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка у місті Баку.
Про це повідомляє Україна Молода.
Зокрема, представники української громади разом із Віктором Андрійовичем поклали квіти до пам’ятника Кобзарю на проспекті Свободи.





