Вранці 3 вересня рашисти обстріляли з мінометів територію Сумської області.
Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
«Ніч сьогодні була тихою. Але ранок розпочався з обстрілу Великописарівської громади, 5 мінометних прильотів о пів на дев’яту ранку. На щастя, обійшлося без жертв та руйнувань», – повідомив він.




