Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Ольги Стефанішиної послом України у Сполучених Штатах.
Про це він повідомив у вечірньому зверненні.
Глава держави визначив для нової посолки ключові завдання — оновити роботу українського диппредставництва та реалізувати домовленості з президентом Дональдом Трампом, зокрема в оборонній сфері.
Зеленський також подякував попередній очільниці посольства Оксані Маркаровій і запропонував їй залишатися у команді.





