Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Ольги Стефанішиної послом України у Сполучених Штатах.

Про це він повідомив у вечірньому зверненні.

Глава держави визначив для нової посолки ключові завдання — оновити роботу українського диппредставництва та реалізувати домовленості з президентом Дональдом Трампом, зокрема в оборонній сфері.

Зеленський також подякував попередній очільниці посольства Оксані Маркаровій і запропонував їй залишатися у команді.