В австралійському місті Мельбурн,столиці штату Вікторія,намалювали мураліз українським та російським солдатами, які обіймаються.
Про цеповідомиларедакторка журналу Digital WarОльга Бойчак у Twitter.
"Війна Росії в Україні – це не конфлікт між двома народами – це вторгнення. Фреска створює відчуття хибної рівності між жертвою та агресором", – зазначила вона.
Журналістка також назвала це образливим для українців. На муралі зображено двох солдатів із шевронами України та Росії, які обіймаються на тлі веселки.На додаток до цього твіту вона опублікувала ще кілька схожих із цим муралів.
"Наразі у всіх нас є чітке уявлення про те, що станеться, якщо Україна перестане воювати, тому це "мистецтво" делегітимізує життєвий досвід опору", – написалаБойчак.





