Російські окупанти в черговий раз перенесли «захоплення» Сєвєродонецька, цього разу – на 22 червня.
Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
Він зазначив, що у Сєвєродонецьку тривають запеклі вуличні бої, вся підконтрольна Україні територія Луганщини зазнає щільного обстрілу окупантів. Також Гайдай нагадав, що росіяни мали намір захопити Сєвєродонецьк до 10 червня.
«Сьогодні 10 червня – росіяни вкотре облажалися, обласний центр – український. Траса «Лисичанськ-Бахмут» – наша. Наступна дата ганьби рашистів – 22 червня», – зазначив обласний голова.
Гайдай додав, що «тиха» евакуація можлива лише з Лисичанська та Гірської громади. Туди ж можна завозити гуманітарні вантажі. Також він наголосив, що оточення нашим військам у Луганській області не загрожує.





