У мережі іронічно прокоментували демонстрацію робототехніки, яку представили на міжнародному економічному форумі, де російська сторона показала так званих роботів-футболістів.
За інформацією користувача соцмережі, «досягнення» виглядають доволі суперечливо: два роботи залишаються майже нерухомими, а ще один регулярно втрачає рівновагу та падає під час «гри».





