Вночі 3 вересня російські війська обстріляли Слов’янськ Донецької області.

Про це повідомив мер міста Вадим Лях.

«Місто знову обстріляли. Гучно було на околицях. У Билбасівці постраждали приватні будинки на вул. Шкільній та Ясеневій. На вул. Літературній «приліт» у КАТП ‒ комунальне підприємство, що займається вивозом сміття. На щастя, обійшлося без жертв. Інформація про пошкодженя об’єктів наразі уточнюється», – повідомив міський голова.