Минулої доби, 31 серпня, війська російського агресора знову через кордон обстріляли три громади Сумської області, випустивши понад 50 снарядів і мін.
Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
«Понад півсотні мін та снарядів прилетіло по нас зі сторони росії», – написав він.
Після 15 години стався мінометний обстріл Білопільської громади, зафіксовано 28 «прильотів».
У той же час росіяни випустили вісім мін по Шалигінській громаді.
О 18 годині обстрілу зі ствольної артилерії зазнала Краснопільська громада, 15 «прильотів».
За інформацією Живицького, обійшлося без жертв і руйнувань.





