Минулої доби, 31 серпня, війська російського агресора знову через кордон обстріляли три громади Сумської області, випустивши понад 50 снарядів і мін.

Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

«Понад півсотні мін та снарядів прилетіло по нас зі сторони росії», – написав він.

Після 15 години стався мінометний обстріл Білопільської громади, зафіксовано 28 «прильотів».

У той же час росіяни випустили вісім мін по Шалигінській громаді.

О 18 годині обстрілу зі ствольної артилерії зазнала Краснопільська громада, 15 «прильотів».

За інформацією Живицького, обійшлося без жертв і руйнувань.