Російські окупанти в черговий раз обстріляли евакуаційну колону у Василівці Запорізької області. Сталося це напередодні, 31 серпня.

Про це повідомляє міський голова Енергодару Іван Федоров.

"Попадання було зафіксовано у АЗС WOG, на якій, на щастя, у той момент не було звичайного скупчення машин. Після цього обстріляли саме місто", – розповів він.

За його словами, удар прийшовся поблизу місця фільтрації.

"За попередніми даними, ворог обстріляв колонну з мінометів. І зробив це цинічно – військові рф пустили людей по маршруту без перевірки, заховавшись у цей час у безпечне місце", – додав Федоров.

Нагадаємо, російські окупанти з 5 ранку б'ють по Енергодару з мінометів.