Росія направила до Білорусі нові підрозділи своїх військ, а також ешелони з технікою. Ймовірно, що російська армія проводить ротацію.
Про це повідомляє моніторингова група «Беларускі Гаюн», передає «Флот 2017».
Зокрема, 7 березня на залізничний вокзал Осиповичі-1 (Могилівська область Білорусі) прибули два ешелони з технікою та живою силою з РФ. Перший був відправлений 6 березня зі станції Бекасово-Сортувальна (Московська область). У ньому було 47 вагонів, з них:
‒ 5 пасажирських вагонів (з особовим складом ‒ близько 250 осіб);
‒ 3 криті вагони (зі спорядженням);
‒ 39 вагонів-платформ (з військовою технікою).
За даними моніторингової групи, до Осиповичів прибуло 18 одиниць 152-мм гаубиць «Мста-Б». Другий ешелон було відправлено зі станції Вязьма (Смоленська область). У ньому було 49 вагонів, з яких:
‒ 4 пасажирські вагони (з особовим складом ‒ близько 200 осіб);
‒ 5 критих вагонів (зі спорядженням);
‒ 40 вагонів-платформ (з колісною та гусеничною військовою технікою).
«Гаюн» припускає, що Росія проводить ротацію військ, які з 25 лютого почали залишати білоруські полігони.
«На заміну їм до Білорусі прибувають нові солдати Росії, які, ймовірно, також дислокуватимуться на білоруських полігонах», – йдеться у повідомленні.
Моніторингова група раніше зазначала, що Росія проводить ротацію військ у Білорусі. Однак, за даними групи, Росія не накопичує своїх сил у Білорусі, оскільки кидає резерви на фронт в Україну.




