Президент України Володимир Зеленський високо оцінив переговори з президентом США Дональдом Трампом, що відбулися у Вашингтоні 18 серпня.

Як повідомляє “МИ-Україна”, український лідер назвав зустріч найуспішнішою та розповів про ключові теми обговорення.

“Це була найкраща з наших зустрічей, і це дуже важливо. Ми детально обговорили багато питань”, — зазначив Зеленський.