Схрон, складений із сигнальної міни, набоїв та гранат, знайдений за 10 кілометрів від лінії зіткнення прикордонниками Краматорського загону.
Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.
«Наряд від комендатури швидкого реагування Краматорського прикордонного загону, виконуючи завдання в населеному пункті Тоненьке Донецької області, в одній з покинутих будівель виявив схованку, в якій знаходилось 2 гранати РГД-5, сигнальна міна СМ-320, 42 бойових набої калібру 7,62 мм, 2 сигнальні набої та 1 набій до зенітної установки», – йдеться у повідомленні.
Відомості про знахідку було направлено до Бахмутського відділу Нацполіції. Дане кримінальне порушення підпадає під ст. 263 ККУ (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Крім того, весь арсенал вилучений представниками служби з надзвичайних ситуацій. Наразі відбуваються заходи зі встановлення зловмисників, які причетні до злочинних дій.
Слідкуйте за актуальними новинами в Україні та світі разом з «ГРУПА ПАТРІОТ»
Швидко та зручно отримуйте новини в нашому Telegram каналі!