Кабмін виділив Херсонській та Миколаївській обласним військовим адміністраціям 564 млн 875 тисяч гривень для допомоги населенню, що постраждало внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС.

Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Кожній постраждалій від підтоплення особі буде надано одноразову грошову допомогу у розмірі 5 тисяч гривень. Виплати організовуватимуть Херсонська та Миколаївська ОВА.

Крім того, всім постраждалим буде виплачена додаткова фінансова допомога від Міжнародної організації з міграції ООН. Вона складатиме 6600 гривень на особу.