За період повномасштабної війни кордон України з Молдовою та Румунією перетнуло понад 1 млн людей.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

«З 24 лютого прикордонники Південного регіонального управління оформили 1 млн 100 тис. осіб, які перетнули кордон України з Молдовою та Румунією в обох напрямках. З них на виїзд з країни прослідували 510 тисяч громадян України та 160 тисяч іноземців», – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що понад 270 тисяч українців повернулися додому. Значна частина тих, хто повернувся, це чоловіки, які готові стати на захист Батьківщини.

Також повідомляється, що з початку травня прикордонники фіксують перевагу в’їзду наших співвітчизників до України над виїздом.