У мережі звернули увагу на дії окупаційної влади на Арабатській Стрілці, де було зафіксовано незвичне облаштування дорожньої інфраструктури.
Про це повідомляє сайт «Район.Генічеськ».
Зазначається, що окупаційні служби нанесли дорожню розмітку просто на піщаних дорогах, які пролягають уздовж приватних будинків та баз відпочинку.






