Минулої доби російські окупанти завдали 7 ударів по території Донецької області, є жертви.

Про це повідомляє Національна поліція України.

«Окупанти вбили та поранили мирних жителів. Руйнувань зазнали 20 цивільних об’єктів – ворог поцілив по житловим будинкам та системі життєзабезпечення. Російські війська вдарили по населених пунктах – Торецьк, Сіверськ, Авдіївка, Птиче, Богоявленка, Орлівка, Нью-Йорк. Били з артилерії та реактивних систем залпового вогню «Ураган», – йдеться у повідомленні.

Пошкоджено 15 приватних будинків, коксохімічний завод та електропідстанцію, внаслідок чого без світла залишилося 335 населених пунктів.

Ворог обстріляв два села Вугледарської громади касетними снарядами. У Новоукраїнці росіяни атакували з «Ураганів» 7 приватних будинків. Два будинки та магазин – у Богоявленці.