В останній день літа українські військові знищили на південному напрямку 201 російського загарбника, 12 танків Т-72 і 18 одиниць автобронетехніки, а також 6 складів боєприпасів і 2 командні пункти росіян.

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь".

Як зазначається, авіація ЗСУ завдала 24 удари по місцях зосередження противника, його сил і засобів, командних і опорних пунктах, логістичних центрах, транспортних шляхах і бойових позиціях.

Ракетно-артилерійськими підрозділами завдано ударів по ворожих пунктах управління безпілотними літальними апаратами, станціях радіоелектронної боротьби та радіолокаційних, РСЗВ і засобах ППО.

Налагоджена загарбниками понтонна переправа в районі Дар'ївки знищена. Втрати ворога становлять: 201 військовий, 12 танків Т-72 та 18 одиниць автобронетехніки.

"Влучно знищені важка вогнеметна система "Сонцепек", зенітно-ракетний комплекс "Бук-М3", п'ять гаубиць "Мста-Б", самохідна гаубиця "Акація", дві самохідні артустановки, три мобільних міномети. Ліквідовано шість складів ворожих боєприпасів у Бериславському, Генічеському та Херсонському районах, а також командні пункти 331-го парашутно-десантного та 56-го десантно-штурмового полків", – йдеться у повідомленні.