На тимчасово захоплених територіях російські окупанти продовжують насильницькупаспортизаціюсеред українців. Росіяни вдалися до шантажу в окупованій Запорізькій області.

Про цейдетьсяу повідомленні Генерального штабу ЗСУ.

"Противник продовжує проводити заходи з примусу цивільного населення до отримання громадянства Росії. Так, у населеному пункті Кам'янка Запорізької області, на початку 2023 року окупанти шантажували працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги, що у разі відмови від отримання паспорта РФ, грошове забезпечення буде знижено на 60%", -йдетьсяу повідомленн.

Зазначається, що більшість співробітників Центру відмовилися від російських документів, через що росіяни повідомили про закриття лікувального закладу.