Водолази-сапери знищили бомбу ФАБ-500 у Київській області.
Про це повідомляє АрміяІнформ.
"ФАБ-500 — це розроблена в СРСР 500-кілограмова авіаційна бомба загального призначення з фугасною боєголовкою, яку в основному використовують ВПС Росії, колишніх радянських республік та країн-замовників", – йднться у повідомдленні.





