Четверо людей загинули і десять отримали поранення внаслідок ворожих обстрілів території Донецької області.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

«За 1 вересня росіяни вбили 4 мирних жителів Донеччини: 2 у Торецьку, 1 у Великій Новосілці та 1 в Авдіївці. Ще 10 людей отримали поранення. Наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі», – повідомив він.