В окупованому Мелітополі на захопленому росіянами аеродромі пролунало кілька вибухів.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає РБК-Україна.

«5 гучних вибухів на захопленому окупантами аеродромі Мелітополя, де вони певно разів з 10 намагалися розставити свою військову техніку. Однак наші сили спротиву вкотре перетворили їхні невдалі спроби на густий чорний дим», – зазначив мер.

У виданні нагадали, що в ніч проти 2 вересня українські військові завдали потужного удару по двох російських локаціях у Мелітополі. Однією з них був склад з боєприпасами в районі аеродрому. Після вибуху детонувало ще кілька годин. До цього було влучення по ще одному складу за 15 кілометрів від окупованого міста.