У п’ятницю, 16 червня, тренінги з медичної допомоги відбудуться на 12 станціях київського метро. Приєднатися до них може кожен охочий.
Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.
Навчання традиційно організовують КП «Київський метрополітен» спільно з Департаментом охорони здоров’я Києва та КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва».
Навичкам медичної допомоги навчатимуть досвідчені фахівці та інструктори: це первинна оцінка стану потерпілого, допомога при масивній кровотечі, порушення прохідності дихальних шляхів, зупинка кровообігу, термічні опіки.
Тренінги триватимуть з 13:00 до 17:00.
На станціях червоної лінії:
• Шулявська (проміжний вестибюль);
• Університет (проміжний вестибюль);
• Театральна (перехід);
• Арсенальна (проміжний вестибюль).
На станціях синьої лінії:
• Олімпійська (вестибюль перед турнікетами);
• Палац «Україна» (вестибюль перед турнікетами);
• Площа Льва Толстого (вестибюль перед турнікетами);
• Героїв Дніпра (вестибюль перед турнікетами).
На станціях зеленої лінії:
• Дорогожичі (проміжний вестибюль);
• Дружби народів (перехід);
• Печерська (проміжний вестибюль);
• Позняки (балкон над платформою).






