У п’ятницю, 16 червня, тренінги з медичної допомоги відбудуться на 12 станціях київського метро. Приєднатися до них може кожен охочий.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Навчання традиційно організовують КП «Київський метрополітен» спільно з Департаментом охорони здоров’я Києва та КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва».

Навичкам медичної допомоги навчатимуть досвідчені фахівці та інструктори: це первинна оцінка стану потерпілого, допомога при масивній кровотечі, порушення прохідності дихальних шляхів, зупинка кровообігу, термічні опіки.

Тренінги триватимуть з 13:00 до 17:00.

На станціях червоної лінії:

• Шулявська (проміжний вестибюль);

• Університет (проміжний вестибюль);

• Театральна (перехід);

• Арсенальна (проміжний вестибюль).

На станціях синьої лінії:

• Олімпійська (вестибюль перед турнікетами);

• Палац «Україна» (вестибюль перед турнікетами);

• Площа Льва Толстого (вестибюль перед турнікетами);

• Героїв Дніпра (вестибюль перед турнікетами).

На станціях зеленої лінії:

• Дорогожичі (проміжний вестибюль);

• Дружби народів (перехід);

• Печерська (проміжний вестибюль);

• Позняки (балкон над платформою).