Сьогодні, 12 червня, після засідання Штабу вХерсонібуло вирішено ініціювати подовження комендантської години в місті. Усе для того, щоб ліквідація наслідків після підриву Каховської ГЕС пройшла більш оперативно та швидше.

Про це повідомляєХерсонська обласна військова адміністрація.

Зазначається, що рівень води падає дуже швидко. Почали зʼявлятися дахи автомобілів, дерева, металеві конструкції, сміття. Постало нагальне завдання прибрати наслідки затоплення. До міста скерують додаткові сили комунальників з інших регіонів, а також спеціальну техніку.

"Будемо ініціювати подовження комендантської години у Херсоні для того, щоб ми могли оперативно ліквідувати всі подальші наслідки підриву ГЕС", — зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.