У неділю вночі та зранку війська російського агресора обстріляли Миколаївську область. Під ворожий вогонь потрапили Миколаїв, Очаків і Вознесенськ, внаслідок чого пошкодження отримали цивільна інфраструктура та житлові будинки.
Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.
За його інформацією, вночі 4 вересня близько 02:30 Миколаїв зазнав масованого ракетного обстрілу, перередньо С-300. Суттєво пошкоджено три лікувальних заклади, два навчальних заклади, готель та музей. Також пошкоджено житлові будинки. Попередньо без жертв та постраждалих. Детальна інформація уточнюється.
Також 4 вересня,о 06:02 ворог наніс удари по м. Очаків. Ворог влучив в об'єкт цивільної інфраструктури. Внаслідок обстрілу пошкоджено житлові будинки. Постраждалих немає.
Зранку 4 вересня близько 05:01 обстрілів зазнало м. Вознесенськ. Внаслідок чого на підприємстві відбулося займання приміщень. Без жертв. Є пошкодження житлових будинків. Детальна інформація уточнюється.
Нагадаємо, раніше про наслідки обстрілів Миколаєва повідомляв міський голова Олександр Сєнкевич.





