Через військові дії та тимчасову окупацію з Луганської області з початку повномасштабного вторгнення виїхали понад 300 тисяч жителів.
Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
Він зазначив, що евакуйовані жителі області роз'їхалися в різні регіони України. Для переселенців з Луганщини планують відкрити гуманітарні штаби у кожній області.
"Більше 300 тисяч луганчан виїхали у вимушену евакуацію. Вони роз'їхалися по всій країні. Десь є 2 тисячі, десь – 40 тисяч людей. Їм всім потрібна певна допомога", – зазначив Гайдай.
За його словами, переселенців намагаються забезпечити житлом. Для цього знаходять будинки, які можна відремонтувати та згодом передати евакуйованим.





