Thursday, 01 June, 2023

Hotline phones:


DONBAS IS UKRAINE!

search menu menu menu
Стало відомо, хто збирає основну інформацію щодо зниклих безвісти військових

Svetlana Makarova


Russian aggression , Society

Стало відомо, хто збирає основну інформацію щодо зниклих безвісти військових

views2657

11.02.2023

Share on social media networks

Основну інформацію щодо зниклих безвісти військових Офіс Уповноваженого збирає самостійно.

Про це заявив радник Уповноваженого Іван Ангелін, повідомляє Олег Котенко

Попри те, що родини зниклих осіб всіляко намагаються допомогти інформацією, яка прискорить розшук їхніх рідних, основна інформація, щодо зниклого безвісти військовослужбовця, збирається Офісом Уповноваженого самостійно. 

«Маємо свої ресурси здобуття інформації та досвід у розшуку людей. Ми співпрацюємо і з родичами, і з військовими частинами, розмовляємо з побратимами, щоб з’ясувати якнайбільше інформації про захисника. Частину відомостей ми отримуємо через аерозйомку, звільнені з полону теж повідомляють цінну інформацію про своїх побратимів, які зникли безвісти», – розповів представник Офісу Уповноваженого під час зустрічі з родинами військовослужбовців 112-ої окремої бригади територіальної оборони, які потрапили в полон або зникли безвісти. 

Зустріч пройшла при Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Всі зібрані дані про місця зникнення, катування й масових поховань військових наносяться на інтерактивну карту. Після звільнення територій пошукові групи виїжджають на позначені місця для проведення відповідних заходів з пошуку тіл загиблих оборонців.

Варто нагадати, що працює гаряча лінія з питань зниклих безвісти: 0 800 339 247 або ж повідомити про зниклих можна особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber та Telegram за номером: (095) 896-04-21.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі