Wednesday, 07 June, 2023

Hotline phones:


DONBAS IS UKRAINE!

search menu menu menu
Президент України вручив державні нагороди журналістам та представникам ЗМІ (фото)

Andriy Kushchenko


Society , photo report

Президент України вручив державні нагороди журналістам та представникам ЗМІ (фото)

views1864

10.09.2022

Share on social media networks

Державні нагороди журналістам та представникам ЗМІ вручив президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Зеленський подякував медійникам за їхню роботу у важливий час боротьби за незалежність і суверенітет України та зазначив, що з першого дня повномасштабного вторгнення росії українські та іноземні журналісти розповідали світові правду про те, що відбувається в Україні, об’єднуючи як українців, так і громадян інших держав довкола підтримки нашої країни.

Зеленський наголосив, що журналісти “допомогли об’єднати Європу і весь світ, переконати невпевнених лідерів деяких держав у нашій здатності перемогти і донести, заради чого ми воюємо”.

Він зауважив, що в умовах повномасштабної агресії росії проти України не лише на фронті, а й в інформаційній сфері, що переповнена ворожою пропагандою, донести правду – досить складне завдання.

«І я хочу всім вам подякувати: ми виграли цю інформаційну війну. Вона ще не закінчилася, але наразі ми перемогли багатомільйонні вливання рф в інформаційні атаки проти нас по всьому світу», – переконаний глава держави.

Президент зауважив, що багато журналістів загинули на цій війні під час виконання своїх обов’язків. Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Водночас Зеленський наголосив, що внесок журналістів у боротьбу України за свободу й незалежність дуже вагомий, незалежно від того, де кожен з них працював – на фронті чи в тилу.

«Сьогодні однаково є героями всі ті, хто живий і хто назавжди залишиться в пам’яті. Ті, хто був і є на фронті, і ті, хто з 24 лютого не покинув свою державу й доносив правду в цивільному секторі», – зазначив Президент.

Зеленський вручив журналістам та іншим представникам засобів масової інформації державні нагороди, якими вони були відзначені з нагоди Дня Незалежності за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені в захисті суверенітету й територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі