Президент України Володимир Зеленський подякував Норвегії та Данії за новий пакет військової допомоги Україні, у тому числі за надання дев’яти тисяч артилерійських снарядів.

Про це пише АрміяІнформ.

«Вдячний урядам Норвегії та Данії на чолі з Йонасом Гаром Стере та Метте Фредеріксеном за новий спільний пакет оборонної допомоги. Разом наближаємо нашу спільну перемогу», – наголосив президент.

Зеленський зазначив, що додаткова партія артилерійських снарядів украй необхідна Україні на полі бою.

У свою чергу, в Міноборони Данії повідомили, що Норвегія передає снаряди, а Данія – заряди до них, запали, розрядники та вогнепровідні трубки.