Ракетна атака росіян вранці 9 березня призвела до екстрених відключень світла. Через це 40% будинків зараз без опалення.
Про це повідомляємер Києва Віталій Кличко вTelegam.
"Після ракетної атаки, у зв’язку з екстреними відключеннями електроенергії, 40% споживачів столиці наразі без опалення", – написав він.
За його даними, водопостачання працює в штатному режимі.
Крім того, у прес-службіКМДАдодали, що екстрені відключення електроенергії на разі не дозволяють забезпечити опаленням 40% споживачів Києва.
Також через брак електроживлення на верхніх поверхах висотних будинків міста може бути низький тиск води в мережі водопостачання.
"Усі необхідні служби працюють над відновлення стабільної роботи інфраструктури Києва", – йдеться в повідомленні.






