На Таврійському напрямку Сили оборони продовжують вибивати росіян з позицій. За останню добу втрати ворога вбитими та пораненими становили майже чотири роти.
Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» Олександр Тарнавський.
За його словами, також було знищено та пошкоджено 56 одиниць військової техніки противника.
Зокрема, 9 танків, 9 одиниць БМП, 2 МТЛБ, 2 гаубиці 2С19 «Мста-С», 4 самохідні артилерійські установки 2С3 «Акація», самохідну артилерійську установку 2С5 «Гіацинт», зенітний ракетний комплекс «Стріла-10», РСЗВ «Ураган», 3 комплекси постановки радіоелектронних перешкод «Житель», РЕБ «Поле-2», БпЛА «Shahed-136», 2 бронеавтомобілі «Тигр».
Також було знищено 6 складів з боєприпасами ворога, зазначив командувач.





